Genel

Twitter Trend Topic

Twitter, gündemde olan bitenleri anlık olarak insanlara duyurmak için geliştirmiş olduğu trend topic listesi ile özellikle Türkiye’de haberleri ve gündemi takip etmek için kullanılan en yaygın sosyal medya platformudur.

Twitter Trend Topic Satın Al

Twitter Türkiye, trend topic TT alanında ilk 10 gündem başlığı içerisinde olmak isterseniz sizler için 1 saat garantili Twitter’ın TT listesinde ilk 10’da yer alabilirsiniz.

Twitter Trend Topic Hizmeti Satın Al

TT Ücreti

Hashtagli (#) 1 saat kalma garantili 3.500 TL

Hashtagsiz (#’siz) 1 saat kalma garantili 2.500 TL

Bu hizmetlerden birini almanız dahilinde Trend topic çalışmasını en az 4 saat öncesi randevu almalısınız. Whatsapp İletişim

Twitter Trend Topic Hizmeti

Marka ve ürün PR çalışmaları için en çok tercih edilen hizmetlerden biri olan Twitter trend topics hizmeti sayesinde farklı yerlere bir sürü para harcamak yerine Türkiye’nin ana gündeminde yer alarak, milyonlarca Türkiye kullanıcısının dikkatini çekerek, markayı ve tanıtımı yapılan ürün hakkında konuşulmasını yani reklamını sağlar.

Twitter’da TT Nasıl Olunur?

Gece 12’den sonra en çok hangi hashtaglerden bahsedilmiş veya anlık olarak en çok bahsedilen konular Twitter algoritması ile sıralamaya konularak Trend Topic listesi güncellenir.

Twitter trend topic hizmeti satın al kolayca en az 1 saat boyunca Twitter TT listesinde yerinizi alırsınız.

PR Çalışması Yaptırmak

Bir markanın veya ürünün halkla ilişkilerini yani PR çalışmalarını yapmak için sadece Twitter TT listesi yeterli olmamaktadır. Türkiye’nin gündeminde yerinizi almak ve herkesin sizden bahsetmesini bilinirliğinizi arttırmak istiyorsanız Ekşi Sözlük Tanıtımı Hizmetini inceleyerek,

Türkiye’nin takip ettiği tüm gündem, TT listesine sahip platformlarda var olarak tüm sosyal medya kullanıcılarına duyurabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu