Genel

Türknet Davet Kodu

WIA98CU47RLY
WIA98CU47RLY” davet kodunu Kullanarak 1 ay bedava internet kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki Türknet davet kodunu müşteri temsilcisine söyleyip kullanarak veya TürkNet Davet Kodu https://turk.net/p/WIA98CU47RLY linkine tıklayarak 1 ay ücretsiz olarak internet kullanırsınız. Türknetli olmanın diğer internet sağlayıcılarından farkını sizlere derlemek isteriz.

Türknet Avantajları

  • Taahütsüz olması sebebi ile interneti istediğiniz zaman iptal edebilir ve cayma ücreti ödemezsiniz
  • alt yapınız kaç mbps destekliyorsa o kadar hız alırsınız 1000mbps desteklese dahi ücret olarak 99.90 TL ödersiniz. Türknet Altyapı sorgulamak için https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama/
  • fiber internet altyapısına sahipseniz kullanmanız için ücretsiz modem veriyor.
  • Altyapınızın kalitesine göre yani türktelekom altyapısı varsa mahallenizde kesintiler yaşanmıyorsa türktelekom’da türknet’te de yaşanmaz.

Yukarıda listelediğimiz Türknet internetin avantajlarını listeledik. Hemen davet kodumuzu kullanarak 1 ay ücretsiz turknet interneti kullanmak için “WIA98CU47RLY” tıklayıp websitesinden online kayıt oluşturun veya telefonla başvuru yaptıysanız üyeliğinizi tamamlerken bu kodu söylemeniz yeterli.

Türknet Altyapı Sorgulama

Altyapınızın internet hızının kaç mbps desteklediğini ve adresinizde fiber veya gigafiber paketlerini destekleyip desteklemediğini kontrol etmek için Turknet’in internet hız alt yapı sorgulama aracını kullanabilirsiniz.

Türknet Altyapını Sorgula

Adresinizde fiber altyapısı varsa hiç düşünmeden ve tereddüt etmeden kesinlike başka firmalar yerine türknet’i tercih etmenizi öneririm.

1 Ay’da ücretsiz olarak kullanmak için WIA98CU47RLY kodunu telefonla türknet ekiplerine ileterek 1 ay hediye internet hakkınızı kullanabilirsiniz.

100mbps İnternet Paketleri

ortalama olarak 100mbps hızına sahip bir internet paketi almak istiyorsanız, altyapınızın adsl değil de vdsl veya fiber üstü olması gerekmektedir. Çünkü ADSL teknolojisi bu hızı kaldıracak kapasitede olmamaktadır.

Gelişen teknolojiyle İ.S.S (İnternet Servis Sağlayıcıları) altyapılarını genişleterek, bildiğiniz üzere Türkiye’nin tüm telekom altyapısı TürkTelekom’a ait iken artık internet servis sağlayıcıları kendi altyapılarını kurarak kira bedeli, kullanım bedeli gibi ücretler ödememekte ve altyapı yükünü hafifleterek daha hızlı internet kullanımı sunmaktadır.

100mbps internet hızı almak istiyorsanız firma olarak önerebileceğimiz ilk sağlayıcı Türknet‘dir. Altyapınız 16 mbps veya daha düşük bir hizmeti sağlıyorsa türktelekom veya superonline firmalarından’da sorgulama yaparak kendinize uygun 100mbps internet paketlerini seçebilirsiniz.

Türknet 1 ay bedava kodu  “WIA98CU47RLY”

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. ben 2 senedir kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım davet kodu için de teşekkür ederim 2. aboneliğimi bu kodla aldım

    1. davet kodlarınızı müşteri temsilcisiyle telefonda görüşüyorsanız müşteri temsilcisine söylüyorsunuz ya da bağlantı üzerinden davet koduna tıklamalısınız.

  2. Turknetli olarak cok memnunum turk nete gecmek isteyenler,kodla basvuru yaparlarsa 1 ay ucretsiz internet kazanirlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu