Ekşi SözlükGenel

Ekşi Sözlük Marka ve İtibar Yönetimi

Merhabalar, 6 senelik bir yazar olarak bir çok sözlükte özellikle Ekşi Sözlükte bolca yazı yazıp başlık açtım, sözlük platformlarında insanlar arattığı bilgiyi ve soruyu genellikle bilirkişiler tarafından cevap bulabildiğinizden

kullanıcılar ve sözlük ziyaretçileri tarafından sözlüğe olan güveninden dolayı markaların ve şirketler hakkında Ekşi Sözlükte yazılan bilgilere de ziyaretçiler büyük ölçüde inanıyor ve güven duyuyor.

Bu sebeple yeni çıkan ürün, firma, şirket, sanatçı, siyasetçi gibi bir çok şey hakkında Ekşi sözlükte olumlu yada olumsuz başlıklar açılıp entryler yazılabiliyor.

Ekşi Sözlükte Reklam Verme

Profesyonel olarak Dünya’nın en büyük şirketlerine dahi, Türkiye piyasasına gireceği yeni ürünlerin olumlu yorumlarını ve başlıklarını bizzat 30’a yakın yazar hesabımız ile Ekşi Sözlükte viral olacak şekilde reklam çalışmalarını yaparak Marka itibarını arttırabilmekteyiz. Reklam Vermek için Tıklayın

Ekşi Sözlük Nedir?

İnsanların bilgi ve düşüncelerini kolayca ve özgürce paylaşabileceği bir sosyal platformdur. Ekşi Sözlük 1999 şubat ayında Sedat Kapanoğlu tarafından kurulup Ekşi Teknoloji olarak da şuan faaliyetini sürdürmektedir.

Sözlükler genellikle Ülke’nin gündemini ve başlıklarını belirler 2019’da Ekşi Sözlük toplam 283 milyon farklı kişi 5,5 milyarı aşkın sayfa görüntüledi.

Yanlış okumadınız 5.500.000.000 Görüntülenme 2021 yılı için ise henüz bir analiz paylaşılmasa da bu ziyaretçi oranının arttığına eminiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu