SEO

Seo Uzmanı Kimdir

seo konusunda kendini çaylaklıktan amatörlükten hatta blogger.com’dan ücretsiz olarak site açıp bu işlere başlayan ve bu sektörde senelerini vererek pişen kişilere seo uzmanı denir.

Seo uzmanı ne iş yapar

seo uzmanı websiteleri için iyileştirme ve geliştirme çalışmaları Search engine optimization işlemi yaparak sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkarıp aynı zamanda sitelerinizin kullanıcı dostu olmasını sağlar.

En iyi seo uzmanları

Vereceğim listede ki kişiler her biri piyasa da en bilindik siteler ile çalışmış ve google‘da en üst sırada olan kişilerdir.

Özellikle benim idol olarak gördüğüm Ayhan Karaman hocama teşekkür etmek istiyorum Google diyince ayhan hocayı herkes tanır.

Seo ücretleri

ücret olarak bir çok seo uzmanından ortalama olarak aynı fiyatı alırsınız önemli olan doğru uzmanı seçmek fiyat olarak ta azda olsa pazarlık yapmanızı tavsiye ederim.

Seo nasıl yaparım

Eğer bir website,blog vb. uzun uğraş gerektirecek ve kendiniz ilgilenecekseniz balık yemeyi değil balık tutmayı öğrenmelisiniz.

Udemy’den orta amatör kişilerin vermiş olduğu seo eğitim videolarına 30-40 tl gibi ücretlerle en azından seo’nun temelini öğrenerek büyük bir adım atarsınız.

Eğer istanbul gibi büyük bir şehirde yaşıyorsanız veya bu konuda gerçekten profesyonel olmak istiyorsanız Ayhan karaman kaan gülten gibi büyük seo üstadlarının her sene oluşturduğu eğitim seminerleri oluyor.

Seo kitapları işe yarar mı?

Her seo kitabı işe yarar diyemeyiz tabi ki fakat seo’nun kitabını ayhan karaman bu sene yazdı ve içerisinde önemli kritik seo bilgileri içeriyor.

Ayrıca bu kitap keni güncelliyor evet yanlış duymadınız fiziksel bir kitap sizlere sunuyor ve google güncellemeleriyle güncelleme yapıldığı zaman Ayhankaraman.com tarafından tarafınıza kitabın yenisi gönderiliyor.

Ayhan Karaman seo kitabı satın al

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Geri bildirim: Seo kitabı | Seo Dünyam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu