Seo fiyatları

Seo fiyatı al

Seo fiyatları, websiteniz için bir seo uzmanı ile görüşüp analiz yaptırdığınızda yaptıracağınız çalışmaya göre değişen, ödeyeceğiniz stabil olmayan seo çalışmasının ücretidir.

Websiteniz için ucuz seo yaptırmak istiyorsanız bunu bir kez değil bir kaç defa düşünmelisiniz. Saçınızı kel birine ektirmek ister miydiniz?
cevabı tabi ki hayır olacaktır veya tereddüt ederdiniz.

Seo Fiyatı

Seo yaptırırken yapacağınız çalışma fiyatı anahtar kelimelerinizin zorluğuna göre fiyatı da artacaktır. Ortalama olarak piyasa da amatör ekipler tarafından 500-600 tl orta seviye bir çalışma yaptırabilirsiniz.

Zor bir anahtar kelimeye aylık seo çalışması ise bir hayli maliyetli olacaktır örnek olarak 1200 tl’den başlayan fiyatlarla rekabeti zor bir anahtar kelimeye seo fiyatı alabilirsiniz.

En iyi seo ajansı

Bu sorunun en iyi cevabı aslında çok basit google’a “SEO” kelimesini aratıp ilk sayfada çıkan seo ajanslarını ve referanslarını inceleyerek kendiniz en iyi seo ajansını belirleyebilirsiniz.

Profesyonel seo hizmeti

kaliteli sağlam bir hizmet almanın sağlam bir ücreti de bulunuyor haliyle, fakat her pahalı olan hizmet de kaliteli ve profesyonel olacak diye bir kaide de yok tabi ki.

Websiteniz eğer başlangıç olarak size para kazandırmıyor ise orta seviye bir on-page SEO hizmeti alabilirsiniz.

Profesyonel e-ticaret veya google’da ilk sıraya çıktığınızda ticari olarak iyi kazanacağınızı düşünüyorsanız kesinlikle kaz gelecek yerden tavuğunuzu da esirgemeyin!

Site destek

Websiteniz için önerebileceğimiz bir firma var danışmanlık hizmeti veren site destek ile websitelerinizi google’da ön plana çıkarmak ve ilk sayfada hizmet vermek için işin ehli ve profesyonel ekiplerle çalışmalısınız.

Site destek ekibini sizlere kesinlikle önerebilirim Ayhan karamanın yöneticiliğinde iyi bir danışmanlık alabilirsiniz.

Tagged :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: