SEO

2022 SEO Fiyatları

Güncel SEO fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız, websiteniz için bir SEO uzmanı ile görüşüp websitenizin analizini ve audith raporunu yaptırdığınızda yaptıracağınız çalışmalara göre değişen, ödeyeceğiniz tutarın standart olmayacağı SEO çalışmasının ücretidir.

SEO Fiyatları 2022

Websiteniz için ucuz SEO yaptırmak istiyorsanız bunu kesinlikle aklınızdan çıkarın. Saçınızı kel birine ektirmek ister miydiniz?
Cevabınız, tabi ki “hayır” olabilir veya tereddüt ederdiniz en azından.

Ortalama SEO Fiyatları

SEO yaptırırken yapacağınız çalışma fiyatı anahtar kelimelerinizin zorluğuna göre fiyatı da artacaktır. Ortalama olarak piyasa da amatör ekipler tarafından 500-600 tl orta seviye bir çalışma yaptırabilirsiniz.

Zor bir anahtar kelimeye aylık SEO çalışması ise bir hayli maliyetli olacaktır örnek olarak 1200 tl’den başlayan fiyatlarla rekabeti zor bir anahtar kelimeye göre 10 bin lirayı aşan seo fiyatları da alabilirsiniz.

En iyi SEO Ajansları

En İyi SEO Ajansı

Bu sorunun en iyi cevabı aslında çok basit Google’a “SEO” kelimesini aratıp ilk sayfada çıkan SEO ajanslarını ve referanslarını inceleyerek kendiniz en iyi SEO ajansını belirleyebilirsiniz.

Profesyonel SEO hizmeti

kaliteli sağlam bir hizmet almanın, sağlam bir ücreti de bulunuyor haliyle, fakat her pahalı olan hizmet de kaliteli ve profesyonel olacak diye bir kaide de yok tabi ki.

Websiteniz eğer başlangıç olarak size para kazandırmıyor ise orta seviye bir on-page (site içi) SEO hizmeti alabilirsiniz.

Profesyonel e-ticaret veya Google’da ilk sıraya çıktığınızda ticari olarak iyi kazanacağınızı düşünüyorsanız kesinlikle kaz gelecek yerden tavuğunuzu da esirgemeyin!

Site Destek SEO Ajansı

Websiteniz için önerebileceğimiz bir firma var danışmanlık hizmeti veren site destek ile websitelerinizi google’da ön plana çıkarmak ve ilk sayfada hizmet vermek için işin ehli ve profesyonel ekiplerle çalışmalısınız.

Site destek ekibini sizlere kesinlikle önerebilirim Ayhan karaman’ın yöneticiliğinde iyi bir danışmanlık alabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Ajansları

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu