Ekşi Sözlük

Satılık Ekşi Sözlük Hesabı

Ekşi Sözlükte yazar hesabı satın almak, sözlükte yazar olmanın en kolay yoludur. Tabi ki paranın açamayacağı kapı yoktur dediğinizi duyar gibiyim. Fakat bu satın alınan sözlük hesapları da zamanla sıkıntılar çıkarabiliyor:

Hesabını satın aldığınız kişi yazar üyeliğini başkasından çalmış olabilir veya üyeliği kurduğu mail adresini size vermeyerek ekşi sözlükten hesabını geri alabilir.

Bu gibi durumlarda zamanında çok karşılaştığımız için sizleri de bilgilendirmek istedim.

Ekşi Sözlük Hesap Satın Al

En güvenilir şekilde hesap satın almak veya tanıtım yazısı, olumlu yorumlarınızı ekşi sözlüğe girdirmek için Ekşi Sözlük Entry Hizmeti sayesinde güvenilir webmaster formundan da ticaret konumuzu inceleyerek ticaret puanlarımızı kontrol edip hesap satın alabilir veya tanıtım yazısı da alabilirsiniz.

Yazar Hesaplar 650 TL’dir.
Hesap Satın Al

 

Satılık Sözlük Hesabı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  • Hesabın kurucu mailiyle teslim edilmesine
  • moderasyon geçmişinin temiz olmasına
  • en son girilen entry tarihine

Bizden hesap almasanız dahi hesap satın almadan önce yorumlar kısmına veya benimle iletişime geçerek aklınızdaki tüm soruları en kısa sürede cevaplayabilirim.

Ekşi Sözlük Tanıtım Yazısı

Hesap satın almak, ekşi sözlüğün yazar alımlarını durdurmasından dolayı fiyatları cep yaktırdığından websitenizin tanıtım yazısını daha düşük maliyetlerle veya firmanız hakkında tanıtım yazısı, olumlu yorum, entry girdirmek için ekşi sözlük tanıtım yazısı satın almak daha mantıklı ve uygun fiyatlı.

Ekşi Sözlük tanıtımı hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı incelemenizi ve fiyatları öğrenmek için tıklayın https://seodunyam.com/eksi-sozluk-reklam

 

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Merhaba. Ekşi sözlük hesabı fiyat bilgisi verebilir misiniz mail üzerinden. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu