SEO

Organik hit

Organik hit websitelerinize otomatik olarak sağlamış olduğunuz farklı iplerden ve bilgisayarlar tarafından sitenizi ziyaret eden kullanıcılardır.

Organik hit ne işe yarar

Websitenizin hızlı bir şekilde index alma hızını yükselterek google veya diğer arama motorları tarafından sitenizin bir kaç saat içinde index almasını sağlar

arama motorlarını yanıltmaya çalışarak anahtar kelimenizde kullanıcıların bu kelimeyi aratıp en üstteki siteye tıklamayıp sizin sitenize tıklatarak sitenizin yararlı içerik sağladığını göstertebilirsiniz.

Organik hit işe yarar mı?

2013’den önce organik hit programları ve organik hit sistemleri arama motorlarını kandırarak websitelerine roket etkisi yaratıyordu fakat yapılan algoritma güncellemeleri ile hayır organik hit işe yaramaz.

Organik hit satın alma

organik hit satın almak için önünüzde iki yol bulunmakta bunlar;

  1. Ücret ödeyerek web sitenize hit çekme
  2. organik havuzuna katılarak sizde diğer siteleri bilgisayarınızın arka planında ziyaret edip (otomatik olarak) kredi kazanarak bu kredileri sitenize hit çekmek için kullanabilirsiniz.

Kredili sisteme dahil olup ücretsiz olarak faydalanmak istiyorsanız bu yazımızda ki talimatlar ile ücretsiz organik hit alabilirsiniz.

Organik hit program

piyasa da 2 büyük program bulunmakta bu programlar hem ücretli hemde ücretsiz seçenekleri ile kullanabiliyorsunuz. Organik hit programları;

  1. organichit.pro
  2. ozerorganikhit.com

yukarı da sıralanmış sitelerden 5-6 sene önce organic hit programını kullanıyordum. Eğer kullanmanız gereken bir durum var ise 1. sırada ki siteden ücretsiz olarak da organik hit kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu