SEO

Organik Hit Nedir

Organik hit web sitelerine kredi sistemi ile veya ücretiyle organik trafik gönderim işlemidir. Sitelerinize google arama motorunda keywords arama yaptırarak kullanıcılar bilgisayarın arka planında açık bıraktığı organik hit programı ile sitelerinizi otomatik olarak ziyaret ederek sayfalar arası etkileşimde bulunur.

organik hit işe yarar mı

kesinlike bu konuda şahsi görüşüm tabi ki kesinlike uzak durun çünkü program her ne kadar sayfalar arası sitenizde aşşağı yukarı hareket etse de google bunun bir bot işlemi olduğunu anlayor ve sitenize ceza verebiliyor.

Bu sebeple organik hit yerine seo çalışması yapmanızı hatta eğer bütçeniz yetiyorsa seo uzmanları ile çalışarak bu işlemden uzak durmanızı öneriyorum.

Organik Hit Programları

bir çok ücretsiz ve kredi sistemli organic hit programı bulunuyor aralarında kendinize uygun olanını seçip indirebilirsiniz. Her ne kadar tavsiye etmesem de kullanmak istiyorsanız işte en popüler hit programları;

  • Organic hit pro
  • süper organik hit
  • tumevra

google’dan bu siteleri aratarak web siteleriniz için organik hit servisi alabilirsiniz.

Organik seo programı

aşşağıda ki adımlar ile organik hit sitelerine para vermeden ücretsiz olarak organik seo hizmeti alabilirsiniz. İşte resimli anlatım;

https://organichit.pro adresinden kayıt olun
organic hic pro 2.0 versiyonunu indirin
organik hit programı kurulumu ve araçlar
sağ üstte bulunan araçlar butonuna basıp
organik hit oturum aç
oturum aç diyip açtığınız üyelik ile giriş yapınız
organik hit ayarları
bu kısımdan site adresinizi yazıp gelen ziyaretçilerin organic olduğunu seçin sağ kısımda bulunan üst üste 3 çizgiye basıp google’da sizi hangi kelime ile bulacaklarını yazıp görevi başlat diyiniz detaylı olarak organic hit pro’nun web sitesinde yer almaktadır.
organic hit.pro programı ile kredi kazanma
bu kısımdan kredi kazanarak web sitenize hit çekmekiçin gerekli olan krediyi kazanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Geri bildirim: Organik hit | Seo Dünyam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu