Google

Google ADS Kupon Promosyon Kodu (Ücretsiz)

Google Adwords, reklam vermek isteyen ve daha önce hiç reklam vermemiş kişilere özel 125 TL ücretsiz promosyon yani kupon kodu dağıtıyor. Ücretsiz olarak bu kupon koduna sahip olmak için aşşağıdaki talimatları uygulayarak kolayca 30 saniye içerisinde 125 tl ADS promosyon kodunuzu alabilirsiniz.

Google Adwords 125 TL Kupon Kodu

Aşşağıdaki yönergeleri takip ederek Google’ın sunmuş olduğu 25 tl harca 100 tl kazan ADS promosyon kodunu ücretsiz olarak adwords hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

  • Google ADS 125 TL << Linkine tıklayın
    Google ADS 125 TL Kupon Kodu
  • yukarı görseldeki bilgileri eksiksiz olarak doldurun ve gönder butonuna basın
  • Bilgileri doldurduktan sonra mail adresinize çalışma saatleri içerisinde kupon hesabınıza tanımlanacaktır. Bu kuponu da Adwords’un faturalandırma kısmından promosyon kodu ekle bölümünden kolayca yapabilirsiniz.
bu kuponu alabilmek ve kullanabilmek için daha önce adwords üzerinden reklam vermemiş olmanız gerekmektedir. 

Google 300 tl Reklam kredisi

Bu reklam kredisi türü ekstra olarak uygulamanız yada başvurmanız gereken bir kupon yada promosyon kodu alarak uygulanmıyor. Bu krediyi alabilmeniz için 6 Kas 2021 tarihine kadar Google Ads’de 115,00 TL tutarında harcama yapın. Gelecekteki faaliyetlerinizde kullanmak üzere 300,00 TL reklam kredisi alın.

Bu krediyi almak için 115 tl harcamanız yeterlidir Google otomatik olarak sonraki harcamanıda kullanmanız için ücretsiz olarak bu reklam kredisini adwords hesabınıza tanımlayacaktır.

Google işletme hesabı açmak için kapsamlı hazırlamış olduğumuz rehberi inceleyebilirsiniz.
Google Benim İşletmem

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu