Genel

en ucuz .com domain

internette en ucuz .com domain aradığınızı fakat hep aynı fiyatları gördüğünüzü biliyorum 30-35 tl arası en ucuz seviyede bulduklarınız.

Fakat çoğu kişinin bile sağdan, soldan veya r10 gibi webmaster forumlarından araştırdığınızda bile maalesef bu fiyatları söylüyorlar.

En ucuz godaddy .com domain

1-2 yıl öncesine kadar en ucuz .com domain godaddy’de idi fakat şuan’da bile özel kodlarla ve ilk hesap kurmanıza özel godaddy bile .com domaine 35 tl söylemekte.

en ucuz ve kaliteli alan adı

kaliteliden kasıt tabi ki alan adın satın aldıktan sonra başka bir kişiye ve hesaba kolay ve ücretsiz olarak transfer edilmesi.

Şuan (03.09.2020) en ucuz olarak alabileceğiniz domain kayıt firması lsw.fr bu siteden çok uygun fiyatlara 8 tl .com domain satın alabilirsiniz.

Lsw.fr ucuz .com domain

bir alman kayıt firması olduğu için fiyat olarak siteye girer girmez 8 euro ile karşılaşacaksınız fakat vereceğim method ile alacağınız alan adını 8 tl almış olacaksınız.

Lsw.fr fransa uzantılı ve fransa lokasyonlu bir kayıt firması vereceğim bu linkten siteye girip 0.90 EUR karşılığında yani 8 tl karşılığında alan adınızı kayıt edebilirsiniz.

En kaliteli türk register firması

Kişiye göre değişir veya sağladığı ücretli veya ücretsiz özelliklerine göre tabi ki, peki bir register firması tercih ederken neye dikkat edilmelidir;

  • Kolay ve türkçe kullanım paneli olması
  • Transfer kilidi koruma özelliği’nin ücretsiz olması
  • firma içi ücretsiz alan adının başka hesaba transfer edilebilmesi
  • whois gizleme özelliğinin ücretsiz olması (pek önemli değil)

Sırasıyla godaddy,natro,isimtescil gibi türk kayıt firmalarını da tercih edebilirsiniz.

Umarım bu yazımız sizin işinize yaramıştır, kısacası lsw.fr kayıt firması şuan piyasa da en uygun fiyatlı firmadır. .net alan adını da 8 tl karşılığında reg yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu