Ekşi Sözlük

Ekşi Sözlük Reklam Verme

Ekşi sözlükte viral reklam ve tanıtım hizmeti almak istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. 2 yıla aşkın süredir Türkiye’nin ve Dünya’nın en büyük şirketlerine Türkiye’de PR ve tanıtım amaçlı çalışmalar yaptık. Sizler de Ekşi sözlükte viral reklam vermek isterseniz Whatsapp‘dan iletişime geçebilirsiniz.

Ekşi Sözlük Tanıtım Hizmeti

Kimler Ekşi Sözlükte Reklam Verebilir?

  • Website sahipleri
  • Şirket veya firmalar
  • ürün tanıtımı yapmak isteyenler
  • kitap çıkaran ve sosyal medya mavi tik almak isteyenler
  • Herhangi bir şeyin Ekşi sözlükte gündeme gelmesini ve Türkiye’de trend topic olmasını isteyenler

Ekşi Sözlükte viral bir şekilde tanıtım hizmeti sayesinde reklam verebilirler.

Ekşi Sözlük Entry Ve Başlık Açma

Yeni bir başlık açmak veya var olan bir başlığa istediğiniz olumlu ya da olumsuz entry girişi yapmak istiyorsanız whatsapp yolu ile iletişime geçerek 25 yazar hesabım ile sizlere ekşi sözlük ve diğer bir çok sözlük sitelerinde başlık açabilir veya entry girişleri yaparak Gündem çalışması yaparak milyonlara tanıtım sağlayabilirim.

Ekşi Sözlük Yazar Hesabı

Bu platforma kayıt olduktan sonra yazar olabilmek için ortalama 2 ile 3 sene arasında yazar olabilmekte bu sebeple yazar olmayan kişiler yani çaylak hesapları sözlükte herhangi bir entry yani yazı paylaşsa dahi arama motorlarında bu yazılar gözükmez.

reklam ve tanıtım amaçlı kullanmak için yazar hesabı satın almalısınız. Bir satılık ekşi yazar hesabı fiyatı 650 TL’dir. Bu sebeple entry girişi veya başlık açtırmak daha uygun fiyatlara geliyor.

Ekşi Sözlük Tanıtımı

Markanızın veya sitenizin… Ekşi sözlük tanıtımını yaptırmak istiyorsanız en uygun ve kaliteli hizmet garantisiyle 20 adet hesaba kadar gündem çalışması dahi oluşturabilirsiniz. Gündem listesine girerseniz günde ortalama 3 milyondan fazla ziyaretçiye görünmüş olur ve trafik akışı sağlamış olursunuz. 

Ekşi sözlük reklam tanıtımı satın almak, başlık açtırmak veya entry girdirmek için whatsapp yolu ile iletişime geçiniz 

 

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu