Backlink Paketleri

Backlink satın al

Backlink paketleri, web siteler için hazırlanmış olan hazır geri bağlantı paketleridir. Genellikle bu paketleri hızlı olarak arama motorlarında yükselmek isteyen website sahipleri satın almaktadır.

Backlink Paketi Satın Al

Piyasada bulunan paketleri veya en azından ucuz backlink paketleri satın almanızı kesinlikle önermem.

Çünkü bu satın alacağınız bağlantı paketleri genellikle herkes tarafından satın alındığı için bu paketlerin içinde bulunan siteler çöp linklere döndüğü için zamanla yararı azalacaktır.

Sitenizi uçuşa geçirecek sürekli olarak değişken backlinkleri sitenize uygun hazırlanıp paket haline getirilerek sizlere uygun fiyat ve kaliteli paketleri satın alabilirsiniz. Backlink satın al

Kaliteli Backlink

Siteniz için en kaliteli bağlantıları çekmek veya satın almak için çok iyi bir analiz yapmanız gerekiyor bu analizleri ahrefs üzerinden yapabilirsiniz.

Alacağınız backlinkler websiteniz ile alakalı olmalıdır siteniz bilgisayar parçası satan kategoriye ait ise backlink alacağınız site veya sayfa da aynı sektöre ait olmalıdır.

Kaliteli Backlink nasıl satın alınır?
Kaliteli Backlink

Bağlantılarınızın dofollow veya nofollow olmasına çok takılmayın ama dofollow olursa daha yararlı olur katkı olarak domain otoritesi ve index hızı olarak alırsınız. Dofollow link nedir yazımıza gidebiliriniz.

Backlink Nasıl Alınır?

Hosting satan bir firmanız var diyelim, yapacağınız şey google’a anahtar kelimelerinizi yazıp örnek: “hosting” kelimesini aratıp ilk sırada olan siteleri bir kenara not alıp, bu siteler ile iletişime geçerek link satın almaya çalışın.

Başka bir yöntem ise eğer bu baştaki sitelerden link alamıyorsanız bu ilk sırada bulunan sitelerin link verdiği sitelerden backlink alabilirsiniz.

Bu siteleri de bulmak için ahrefs üzerinden backlink checker ile kimlere geri bağlantı verdiğini görebilirsiniz.

Ayhan Karaman backlink analizi
Tagged : /

One thought on “Backlink Paketleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: